نحوه فروش محصولات در بازار شوش

پرسش

نحوه فروش محصولات به چه صورته عمده فروشن یا تک؟ فقط فروشگاه‌های خاصی هستن که تکفروشی دارن؟

در حال پیشرفت 0
فاطمه 2022-12-12T09:49:55+03:30 5 پاسخ 101 بازدیدها 0

پاسخ ها ( 5 )

 1. در بازار شوش بالغ بر ۷۰ الی ۸۰ درصد فروشندگان محصولات خود را هم بصورت عمده و هم بصورت تک عرضه می‌نمایند و شما می‌توانید هر دو صورت خرید را در این بازار داشته باشید. در سامانه تبلیغاتی این بازار و در صفحه محصولات اطلاعات فروشنده هر محصول، نحوه فروش (تک یا عمده) قرار گرفته است؛ برای اطلاع از چگونگی فروش بدون واسطه میتوانید با فروشنده در ارتباط باشید.
  راهنمایی:
  برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم به مقاله زیر مراجعه کنید.
  همه چیز درباره بازار شوش

  0
  ۱۴۰۱/۱۰/۵ ۱۱:۰۲:۵۷

  خوب الان کسی عمده نخواد بخواد بره یه ظرف بخره نمیتونه؟ اصلا عمده یعنی چی؟ فقط به درد فروشگاه دارا میخوره نه خونه دارایی مثل ما

  • مهتاب عزیز. در بازار شوش فروشندگان محصولات خود را هم بصورت عمده و هم بصورت تک عرضه می‌نمایند و شما می‌توانید هر دو صورت خرید را در این بازار داشته باشید. عمده هم ینی تعداد بالایی از هر محصولی که نیاز دارین خریداری کنید با قیمت کمتر. خیلی از فروشندگان حداقل فروش دارن میتونید اطلاعات و نحوه فروش هر محصول رو قبل از اینکه حضوری تشریف ببرید بازار از طریق لینکهای پاسخگویی مجازی قرار داده شده در سامانه شوش مارت، از خود فروشنده بپرسید.

  0
  ۱۴۰۱/۱۰/۷ ۹:۱۰:۳۶

  بازار شوش بورس چه لوازمیه؟ برا جاهاز میتونم برم اونجا؟

  • صبای عزیز. در این بازار میتوانید انواع لوازم و خرده‌ریز آشپزخانه، لوازم خانگی و برقی، جهیزیه عروس، لوازم دکوری و تزئینی، سرویس‌های چینی و سرامیکی، ظروف سلطنتی و مصنوعات دکوری را با کیفیت‌های گوناگون و البته قیمت‌های متفاوت تهیه کنید.
   اگر میخواهید بدونید بازار شوش چی داره لطفا روی لینک راهنما کلیک کنید.
   بازار شوش تهران چی داره؟

ارسال یک پاسخ