ساعت کاری بازار شوش تهران

سوال

ساعت کاری بازار شوش تهران چه زمانی است؟

ساعت کاری بازار شوش تهران در طول ایام هفته به جز روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۸٫۳۰ صبح تا ساعت ۸ شب می باشد که این مورد در فصول سرد و گرم یکساعت متفاوت می باشد ( ۹ صبح الی ۷ شب). عمده فروشان و تک فروشی های فعال در این بازار همه روزه به جز ایام تعطیل هفتگی و رسمی در طول این ساعات مشغول به فعالیت هستند.
در روزهای پنجشنبه و جمعه است ساعات با کمی تفاوت روبرو می شود.
در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۳ عصر پاساژها و تمامی فروشگاه‌های بازار شوش باز است و از این ساعت به بعد آرام آرام به تعداد مغازه های بسته بازار اضافه گردیده و در نهایت تا ساعت ۵ عصر تقریبا بازار تعطیل می گردد.

در روز‌های جمعه نیز بیشتر مغازه هایعمده فروش و عرضه کنندگان کلی کالا بسته است و پاساژها نیز تا ساعت ۳ عصر بیشتر باز نیستند. اما شما می توانید با گردش در میان دست فروشان و عرضه کنندگان دوره گرد کالاهایی با قیمت های مناسب پیدا کنید. این فروشندگان مهاجر از فرصت بسته بودن بازار استفاده می کنند و کالاهای خود را به مراجعه کنندگان روز تعطیل بازار عرضه می دارند.

سایر روز های تعطیل سال ساعت کاری بازار شوش مانند روز‌های جمعه است و نزدیک به یک سوم فروشندگان و عرضه کنندگان این بازار و حومه آن مشغول فعالیت هستند. در ایام عید نیز بعد از چند روز ابتدایی اول فروردین تعداد اندکی از آن ها ( حدود یک سوم ) مغازه های خود را باز کرده و اکثر فروشندگان در تعطیلات نوروزی به سر میبرند.

در حال بررسی 1
اسماعیل 2 سال 1 پاسخ 15597 دیده شده 2

پاسخ ( ۱ )

  1. معمولا در روز های جمعه پاساژ های شوش بسته است. اما بیشتر مغازه های راسته باز هستند و آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشند. همینطور دستفروشان بیشتر در روز جمعه و سایر روز های تعطیل در بازار و حومه مشغول فعالیت می باشند.

ارسال یک پاسخ